Baoji New Future Titanium Co., Ltd.

  • Chiny Baoji New Future Titanium Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Baoji New Future Titanium Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki trusTec
Ilość pracowników 50~300
Coroczne wyprzedaże 5,000,000-10,000,000
Rok założenia 2011
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

 

Baoji nowa przyszłość Titanium Co., Ltd.Znajduje się w zaawansowanym technologicznie parku przemysłowym Baoji City Xuguang, znanym jako „Chińska Dolina Tytanu”, a także z nowymi materiałami i bazą przemysłową szkolnictwa wyższego.Nasza firma specjalizuje się w wytopie, obróbce i sprzedaży tytanu i innych metali.Na rynku krajowym sprzedajemy dwa produkty.

 
Dysponujemy tokarką CNC, strugarką, wykrawaniem, wytaczaniem, frezowaniem, centrami obróbczymi CNC i innymi urządzeniami.Całkowita aktualizacja po latach akumulacji i rozwoju, skupiamy się na jakości naszych produktów i wyposażenia technicznego
Posiadamy pierwszorzędny zespół, w tym 5 doktorów, 10 magistrów, wyższy personel techniczny, wszyscy posiadają tytuł licencjata.Od 1999 roku zajmujemy się badaniami i produkcją metali rzadkich, zajmujemy się specjalistyczną wiedzą w zakresie obróbki części powierzchniowych, walcowania, tłoczenia oraz wyrobów z tytanu i innych metali.I w przyszłość wraz z rozwojem nowych produktów.
Główne produkty firmy to tytanowe śruby, tytanowe części standardowe, śruby tytanowe, kołnierz tytanowy, nakrętki tytanowe, tytanowe i inne precyzyjne części tytanowe.Przyjmujemy zamówienia OEM, możemy również zgodnie z wymaganą normą krajową, American Standard, produktami produkcyjnymi BSW, UNC i UNF.Nasze produkty są szeroko stosowane w wielu dziedzinach: petrochemii, galwanizacji, lotnictwie, przemyśle maszynowym i stoczniowym, inżynierii morskiej, sprzęcie sportowym, żeglarstwie, wyścigach, motocyklach, rowerach, produktach tytanowych, elektryczności, medycynie i innych dziedzinach.
Od strony technicznej rygorystycznie egzekwujemy normy krajowe, międzynarodowe i branżowe.Grade 1 Grade 2 Grade 3, Grade 4, Grade 5, Grade 7, Grade 9, Grade 12 i Grade 23. Poziom może wytwarzać różne gatunki produktów z tytanu / metali rzadkich zgodnie z podanymi rysunkami lub próbkami, które spełnią AS, ANSI / ASME, BS, DIN, EN, IFI, JIS, Q, NF itp.
Firma stara się teraz wprowadzić system zarządzania jakością ISO9001: 2000 (w oparciu o normy ISO), ustanowiliśmy cały system przepływu pracy, który obejmuje wszystko, od zaopatrzenia w surowce, produkcję, testowanie, dystrybucję produktów po każdy etap usługi.W ścisłej zgodności z systemem produkcji możemy nie tylko zagwarantować jakość produktu, ale także zdobyć uznanie klientów.
Zasady obsługi klienta:
Wszystko w interesie klientów jako najwyższe kryterium
Wszystko podlega wymaganiom klientów
Wszystkie produkty wysokiej jakości
Mocno trzymamy się „współpracy, rozwoju i innowacji w przyszłości, wysoka wydajność”, dzieła filozofii.Naszym celem jest osiągnięcie wygranej.

Wybierz nas, czekamy na współpracę z Tobą.

Historia

Od 2005 roku współpracujemy z ISO 9001 w celu opracowania szeregu systemów kontroli jakości.Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom na całym świecie wysokiej jakości produktów tytanowych, takich jak pręty tytanowe, druty, płyty, odkuwki, kołnierze, rury itp.

Usługa

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi produktów tytanowych, a my stawiamy się jako inspektorzy naszych klientów. Możesz uzyskać precyzyjne części ze stopów tytanu produkowane przez OEM i inne półprodukty ze stopów tytanu.

Future Titanium, skup się na dostarczaniu wysokiej jakości metali tytanowych klientom na całym świecie dzięki pierwszorzędnej obsłudze i rozsądnej cenie. Zawsze oferujemy tony półfabrykatów do popularnych rozmiarów produktów, które umożliwiają szybką dostawę.

Nie mamy prośby o MOQ na popularnych materiałach, zamówienia na próbki / szlaki są mile widziane. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w branży metalowej możesz być pewien, że Future Titanium będzie Twoim pierwszym wyborem.

Nasz zespół

Nasze atuty :
Najwyższej jakości
Wszystkie produkty, które dostarczamy są certyfikowane przez młyny i są w 100% identyfikowalne od obróbki w młynie przez źródło stopu w celu utrzymania wymogów kontroli jakości. Kontrola osób trzecich jest dostępna dla testów jakości, takich jak analiza chemiczna, test mechaniczny, test mikrostruktury itp.
Konkurencyjna cena
Zaczynamy pracować z gąbki tytanowej i jesteśmy w stanie wykończyć topienie surowca, frezowanie, rysowanie, cięcie, pakowanie w domu większości produktów, dzięki czemu nasze ceny są znacznie bardziej konkurencyjne, ponieważ pośrednik jest wycinany. A nasz współpracujący spedytor i kurier pobierają od nas uzasadnione koszty dostawy towarów.
Superior Service
Obsługa klienta nie ogranicza się do szybkiej reakcji i dostawy na czas. Oferujemy również przetwarzanie o wartości dodanej, takie jak spawanie, wiercenie, obróbka powierzchni i indywidualne cięcie. Dzięki rozwiniętym firmom logistycznym i kurierom możemy dostarczyć towary do Twoich drzwi
Wysoka jakość, dobra obsługa, konkurencyjna cena to nasza przewaga. Baoji future Titanium co-industrial & trading co., Ltd jest Twoim pierwszym wyborem dla potrzeb tytanu.
Zostaw wiadomość