Baoji Future Titanium Co., Ltd.

  • Chiny Baoji Future Titanium Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: Baoji Taifeng
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 1000000-1200000
Rok założenia: 2006
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

Baoji Future Titanium Co., Ltd. jest wiodącym chińskim producentem i hurtownikiem produktów tytanowych i obsługuje klientów od 2006 r. Od 2006 r. Współpracujemy z ISO 9001 w celu opracowania szeregu systemów kontroli jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom wysokiej jakości produktów tytanowych na całym świecie, takich jak pręty tytanowe, druty, płyty, odkuwki, kołnierze, rury itp.

Baoji Future Titanium Co. Ltd. to profesjonalna firma z branży tytanowej. Jesteśmy najlepszym wyborem.

Mamy naszą fabrykę, aby dostarczyć produkty tytanowe o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie.
Dysponujemy zespołem handlowym do obsługi każdego klienta na pamięć.
Jesteśmy dumni z naszych najpopularniejszych sztabek tytanowych i odkuwek (blok, tarcza, pierścień).
Mamy inżynierów, którzy opracowują technikę produkcji i oferują specjalistyczne produkty zgodnie z rysunkami klienta.
Staramy się stać się jedną z odnoszących sukcesy firm o zaawansowanym zarządzaniu i doskonałej zdolności kredytowej do budowania i rozwijania rynku na całym świecie.

Historia

Od 2006 roku współpracujemy z ISO 9001, aby opracować szereg systemów kontroli jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom wysokiej jakości produktów tytanowych na całym świecie, takich jak pręty tytanowe, druty, płyty, odkuwki, kołnierze, rury itp.

Usługa

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi produktów tytanowych, a my stawiamy się jako inspektorzy naszych klientów. Możesz uzyskać precyzyjne części ze stopów tytanu produkowane przez OEM i inne półprodukty ze stopów tytanu.

Future Titanium, skup się na dostarczaniu wysokiej jakości metali tytanowych klientom na całym świecie dzięki pierwszorzędnej obsłudze i rozsądnej cenie. Zawsze oferujemy tony półfabrykatów do popularnych rozmiarów produktów, które umożliwiają szybką dostawę.

Nie mamy prośby o MOQ na popularnych materiałach, zamówienia na próbki / szlaki są mile widziane. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w branży metalowej możesz być pewien, że Future Titanium będzie Twoim pierwszym wyborem.

Nasz zespół

Nasze atuty :
Najwyższej jakości
Wszystkie produkty, które dostarczamy są certyfikowane przez młyny i są w 100% identyfikowalne od obróbki w młynie przez źródło stopu w celu utrzymania wymogów kontroli jakości. Kontrola osób trzecich jest dostępna dla testów jakości, takich jak analiza chemiczna, test mechaniczny, test mikrostruktury itp.
Konkurencyjna cena
Zaczynamy pracować z gąbki tytanowej i jesteśmy w stanie wykończyć topienie surowca, frezowanie, rysowanie, cięcie, pakowanie w domu większości produktów, dzięki czemu nasze ceny są znacznie bardziej konkurencyjne, ponieważ pośrednik jest wycinany. A nasz współpracujący spedytor i kurier pobierają od nas uzasadnione koszty dostawy towarów.
Superior Service
Obsługa klienta nie ogranicza się do szybkiej reakcji i dostawy na czas. Oferujemy również przetwarzanie o wartości dodanej, takie jak spawanie, wiercenie, obróbka powierzchni i indywidualne cięcie. Dzięki rozwiniętym firmom logistycznym i kurierom możemy dostarczyć towary do Twoich drzwi
Wysoka jakość, dobra obsługa, konkurencyjna cena to nasza przewaga. Baoji future Titanium co-industrial & trading co., Ltd jest Twoim pierwszym wyborem dla potrzeb tytanu.
Zostaw wiadomość